Logo

PRODAVAM STAN NA SIROK DOL

Број на оглас: 2327382 | Објавен на: 10.01.2017, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50

Греење: Дрва

Спрат: 1

Цена: 30.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


STANOT IMA;
DNEVNA SO KUJNA , SPALNA , TERASA, OSTAVA, KUPATILO , HODNIK I PODRUM

tel.078 289 845

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 MACE

Потврден огласувач