Logo

LED DRL SVETLO SVETLA VODOOTPORNI

Број на оглас: 2327541 | Објавен на: 22.05.2018, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата LED технологија. Целосно водоотпорни сместени во алуминиумска рамка и специјална силиконска обвивка. Многу лесно се монтираат бидејќи нема потреба да се прават посебни држачи затоа што располагаат со самолеплива трака со голема цврстина која издржува и најсилни удари, вода и топлина, а од друга страна целосно е скриена во позадината на светлата што дава одличен естетски изглед.

ПО ПОТРЕБА ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач