Logo

CASOVNIK SO SPIUNSKA KAMERA - VIDEO NADZOR SPY KAMERI

Број на оглас: 2327558 | Објавен на: 20.03.2018, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Вид на оглас: Се продава


Водоотпорни SPY часовници со вградена скриена камера, едноставни за користење и со висок квалитет. Имаат вградена батерија која се полни преку кабел на USB port и вградена 8GB меморија. Освен комплетно видео можи да снима и само глас или да слика само слики т.е. да се користи како фотоапарат. Инзвонредни за шпионирање!

СПЕЦИФИКАЦИИ:
* Видео Резолуција 1280 x 960, 30 рамки во секунда.
* Видео формат :AVI
* Слика формат: JPG
* Аудио Формат: WAV
* Вградена Меморија 8GB
* Тежина 87g
* Водоотпорни (но не се препорачува да се потопи на подолго време во вода)!

ПАКЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
* Часовник со вградена шпиунска камера
* USB кабел
* Упатство за користење

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач