Logo

zagari za zajak

Број на оглас: 2327793 | Објавен на: 02.02.2017, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat zagari posavci za zajak, moze vo sekoe vreme da se proba, za podetalni informacii javete se na tel.br. 071 580 808.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Alban

Потврден огласувач