Logo

FORD FOKUS 1.4 TITANIUM

Број на оглас: 2327847 | Објавен на: 20.01.2017, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5.700 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam FORD FOCUS TITANIUM 1.4 benzin 80 KS,so ATESTIRAN PLIN LOVATO MATRIKS, 2010 god, kupena od MIDA MOTORS-SKOPJE reg.do 24.02.2017,nema mesto za cenkajne,cenata e krajna
.ve molam bez zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 igor