Logo

Sapphire R7 240 2GB

Број на оглас: 2328072 | Објавен на: 26.05.2017, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава графичка картичка Sapphire R7 240 2GB со одлични перформанси. Користена само 1 година. Можна е замена... Повеќе информации на линкот

http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=6FF65AB2-B955-42A0-9EB9-A92D40D7A9B8&lang=eng

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bojan Velevski

Потврден огласувач