Logo

Se prodava stan

Број на оглас: 2328089 | Објавен на: 09.01.2017, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40

Греење: Дрва

Спрат: 1

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo naselba Avtokomanda na ulica Sirok Dol.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar