Logo

Gilera Nexsus 500

Број на оглас: 2328117 | Објавен на: 31.03.2017, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Gilera

Вид: Скутер

Година: 2003

Модел: Nexus

Километри: 35000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Gilera Nexus 500 vo odlicna sostojba registriran cela godina

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач