Logo

BANDAZI ALUMINSKI

Број на оглас: 2328173 | Објавен на: 20.08.2019, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.999 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


DVA -2~ODLICNO SACUVANI BANDAZI SO RAZMAK ~ 4×100 =15 broj....Moze da se pratat po kargo. Voopsto ne se krivi. CENA 2999 den.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Зоран

Потврден огласувач