Logo

Stan vo Gevgelija

Број на оглас: 2328388 | Објавен на: 26.12.2016, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 71 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trosoben stan vo centarot na Gevgelija
Podetalni informacii na 072-309-665 i 071-207-616
Cena po dogovor

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Risto