Logo

Prodavam kompjuter ddr2

Број на оглас: 2328492 | Објавен на: 20.02.2017, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompjuter ddr2 moze na delovi i cel.Site delovi rabotat na kompjuterot.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Seno