Logo

DVR ZA VIDEO NADZOR SO 4 VIDEO KANALI I 4 AUDIO KANALI

Број на оглас: 2328884 | Објавен на: 26.01.2017, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Видео надзор

Вид на оглас: Се продава


Нов DVR со 4 видео канали и 4 аудио канали, и два видео излези VGA и S-видео.

Оригинално паковање во кое се вклучени следниве работи:

* Далечинско
* Глувче
* Упатство за употреба
* CD за DVR уредот
* Штрафчиња за хардискот
* Напојување за DVR уредот
* И самиот DVR уред

АКО ТРЕБА МОЖАМ ДА ГО ПРТАМ ПО КАРГО.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач