Logo

GOLF 2 -1.6- DIZEL......

Број на оглас: 2329095 | Објавен на: 27.01.2017, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 550 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO DOBRA VOZNA SOSTOJBA

-MN DOBAR MOTOR 1.6 D -
-KUKA-
-3 VRATI-
-VREDI DA SE VIDI-.....

-TEL 078-450-703 Gjoko
-TEL:076-552-882 Miki

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач