Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 2329101 | Објавен на: 02.12.2020, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 140 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 400 m²

Цена: 60.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jakimovo na 2 km od vinica na mnogu ubavo mesto.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ilo