Logo

Garsonjera

Број на оглас: 2329133 | Објавен на: 11.01.2017, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 25

Греење: Дрва

Спрат: 1

Цена: 17.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Na ul Boris Krajger 18/8

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач