Logo

AUDI A4 2.O TDI 2010

Број на оглас: 2329192 | Објавен на: 24.03.2017, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FUL OPREMA
NA BG TABLI

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 natasa