Logo

NOV BEZZICEN MIKROFON

Број на оглас: 2329336 | Објавен на: 02.02.2017, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема

Вид на оглас: Се продава


NOV BEZZICEN MIKROFON WEISRE DM3308A ODLICEN MODEL

Огласи од: Top Proizvodi

Top Proizvodi

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Top Proizvodi

Потврден огласувач