Logo

NOV MIKROFON WEISRE M-88

Број на оглас: 2329352 | Објавен на: 01.12.2017, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV MIKROFON WEISRE M-88 SO KABEL

Огласи од: Top Proizvodi

Top Proizvodi

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Top Proizvodi

Потврден огласувач