Logo

Prodavam Mercedes E220 Avantgarde -odlicna sostojba

Број на оглас: 2329500 | Објавен на: 20.04.2017, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 7.900 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes E220 Avantgarde
2003 god
odlicna sostojba. Telefon za kontakt 078 22 33 48 MILE

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Monika

Потврден огласувач