Logo

ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA BMW 15"

Број на оглас: 2329516 | Објавен на: 20.02.2018, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Polovni aluminiumski bandazi za BMW 15"

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 BMW

Потврден огласувач