Logo

Prodavam MacBook Pro (13-inch, Mid 2012) A1278 2.5GHz dual-c

Број на оглас: 2329551 | Објавен на: 22.03.2017, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД Цената е фиксна 7.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam MacBook Pro (13-inch, Mid 2012) A1278 2.5GHz dual-core Intel Core i5 processor (Turbo Boost up to 3.1GHz) with 3MB L3 cache osteten na ploca i staklo skrseno. se pali moze da se vidit na slikite i se gasnit... defekten za delovi

 Goran

Потврден огласувач