Logo

Се продава VW Passat TDI 1997

Број на оглас: 2329628 | Објавен на: 21.01.2017, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Пасатот е во одлична состојба има сменето цела предница,филтри,масло,ребраст каиш...pasatot e so sport amortizeri spirali stopovi farovi fabricki mozna zamena

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Vecko