Logo

Alfa Romeo 156 2.4

Број на оглас: 2329650 | Објавен на: 16.01.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo 156 2.4 6brzina
uvezeno od schweiz
1god.regisr..+zelen karton
God:2004
so full oprema
nemu fali nista
avto mnogu dobra sostojba
servisna kniska
070-658-661
072-258-998

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jashar

Потврден огласувач