Logo

Aparat za kafe i shang еспресо апарат шанг

Број на оглас: 2329685 | Објавен на: 27.12.2016, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA POLOVEN APARAT ZA KAFE Espresso Italiano SAN MARKO I SHANG ZA KAFICH CENA PODOGOVOR
Mob 070600651

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ferdi