Logo

PRODAVAM Laptop Microstar

Број на оглас: 2329704 | Објавен на: 25.02.2017, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Процесор: над 1 GHz

Xaрд диск HDD: < 60 GB

РАМ Меморија: 256 MB

Цена: 1.000 МКД 1.200 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач