Logo

Walkmaxx patiki

Број на оглас: 2329777 | Објавен на: 12.03.2018, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 36

Боја: Црна

Цена: 500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Walkmaxx patiki kupeni od topshop Skopje.Obleceni dva pati.Isklucitelno meki i udobni.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Marin

Потврден огласувач