Logo

Drzac za optika

Број на оглас: 2329790 | Објавен на: 26.05.2019, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam drzac za 30mm optika za na sina. Drzacot e nov ,nekoristen so tunel

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 K

Потврден огласувач