Logo

DAEWOO TICO ZA DELOVI

Број на оглас: 2330168 | Објавен на: 13.10.2017, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tico vo delovi petostepen menuvac limarija staklarija alanser alternator tepison i se drugo tel:070313571 Dragan Kupuvam tico so defek motor ili menuvac.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач