Logo

peugeot 206 1.9 2000 god

Број на оглас: 2330171 | Објавен на: 21.09.2017, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1.950 €
2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pezoto e so odlicen 1.9obicen dizel motor.cetiri vrati centralka,servo,Bez klima. servisirano rebres kais zategac vodna pumpa ujle filter P.K kais zategac cetri novi gumi prednica napravena komplet vo odlicna sostojba reg.. cela god

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 boka

Потврден огласувач