Logo

MERCEDES

Број на оглас: 2330250 | Објавен на: 12.01.2017, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


3 BANDAZI 16 KI ALUMINSKI

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач