Logo

Barame zena mienje sadovi i rabota vo kujna vo Broz KafeBara

Број на оглас: 2330411 | Објавен на: 30.03.2017, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 13.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се бара


Barame zena za mienje casi i rabota vo kujna na salati i priprema. Ne e potrebno iskustvo...barame domakinka. Kontakt na 0706-496196

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Branislav Pejovikj

Потврден огласувач