Logo

PANASONIC DMR-EH675 I PIONEER DVR-560H

Број на оглас: 2330435 | Објавен на: 01.03.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD рекордери

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT DVA DVD REKORDERA PANASONIC DMR-EH675 250 GB HDD I PIONEER DVR-560H 160 HDD BEZ DALECINSKI DONESENI OD SWISS.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач