Logo

Sportsko volance volan MOMO Made IN ITALY

Број на оглас: 2330438 | Објавен на: 27.04.2017, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Volanceto e komplet so glava za Opel. Moze da se vidi vo sekoe vreme pozz.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач