Logo

Opel Vectra 1.8 16v

Број на оглас: 2330591 | Објавен на: 12.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pred mesec napraven servis ulje filter rebrasti kaiş i drugo za poveke info hasan 070893429

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Remzi