Logo

Sharan 1.9 tdi 115ks

Број на оглас: 2330624 | Објавен на: 12.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 40000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sharanot e vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stefco