Logo

VOLVO V70

Број на оглас: 2330693 | Објавен на: 21.03.2017, 01:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V70

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 0

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2000 god 4x4 ful oprema poveke info 070-862-432

 Велес    Општина: Чашка

Прати Е-Маил

 Anonym

Потврден огласувач