Logo

renault laguna 2.2td

Број на оглас: 2330702 | Објавен на: 22.01.2017, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна 1.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So ful oprema.dobro zacuvana,registrirana do 22.09.2017
Cena po dogovor moze zamena za Lada niva

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 cele

Потврден огласувач