Logo

Sprinter 208

Број на оглас: 2330744 | Објавен на: 18.03.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.700 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kamionetka Sprinter 208 CDI 2002 godina so dupla kabina Za 6 lica sacuvano odrzuvano domakinski vozeno
Moze zamena

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Enderxhan