Logo

Mercedes-Benz c250 D

Број на оглас: 2330760 | Објавен на: 15.03.2017, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 250

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata nema nikakva mana pali vozi novi gumi mozi i na delovi 83KW za poveke informacii na brojot 070-517-007 Ace Zvonete samo na ovoj broj !!
Samo na Delovii

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Boris