Logo

Gumi za Skuter

Број на оглас: 2330764 | Објавен на: 21.02.2017, 23:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 gumi za skuter socuvani Kenda,
120/70/12 predna ,
130/70/12 zadna ,
Samo Komplet 1500den se prodavaat,cenata e fiksna bez cenkanje

Kontakt,075/537-367

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 Ivo