Logo

iPhone 5s

Број на оглас: 2330948 | Објавен на: 02.08.2020, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam touchscreen za iPhone 5s.
Vnimanie; tacot e bez displej samo stakloto i tacot.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач