Logo

Audi A4

Број на оглас: 2331320 | Објавен на: 08.12.2017, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава ауди а4 во одлична состојба со комплетен сервис,гумите се во одлична состојба. Регистрацијата важи до декември 2017год.
Повеќе информации на тел.:075 782 120- Горан

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач