Logo

Audi a4 Allroad 3.0tdi

Број на оглас: 2331424 | Објавен на: 29.12.2016, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 24.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema full servis vredi da se vidi...

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Audi