Logo

Turbina za Golf 5 / Touran 1.9 Tdi 105ps Altea Leon

Број на оглас: 2331434 | Објавен на: 12.01.2017, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Golf 5 Touran Leon Altea Octavia

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: 170 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Polovno turbo od 1.9 tdi 105ks poveke modeli.Seat Leon/Altea.Vw Touran /Golf 5.Audi a3.Skoda Octavia i drugi

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач