Logo

Moniori LG 19" Led novi

Број на оглас: 2331541 | Објавен на: 13.01.2017, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


prodavam monitor LG 19m35a-b
19" led .
Monitorot e nov ne e otvoren zapakuvan vo kutija...
3000 denari
.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Cele