1 / 4
Onitsuka Tiger Kazahana Brown/Dark Brown
1.000 МКД
30.09.2021 10:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Кафена

Нови во кутија женски чизми Onitsuka Tiger, модел Kazahana, боја Кафена/Темно Кафена.

Величини: 37, 37.5, 38, 39

Фантастичен микс на стил и дизајн, одлични за секојдневна употреба.

Со удобна крзнена внатрешност, оваа зимска чизма ќе ги одржи вашите стапала суви и заштитени од студ во длабк снег на ладно време.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Lovro
Потврден огласувач
071207330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам