Logo

Namestaj

Број на оглас: 2331865 | Објавен на: 29.12.2016, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stari comodi , ormar

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Guille