Logo

PEUGEOT 207 1.6 HDI 2007god.

Број на оглас: 2331987 | Објавен на: 23.04.2017, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 4.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 1.6 HDI. Kolata e uvezena od Italija, so ful oprema i plateni davachki do registracija. Kolata e kako NOVA
Tel. 070 777 009 / 078 359 009
Ne odgovaram na mejl

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Baniniavto

Потврден огласувач