Logo

Onkyo tx-sr606

Број на оглас: 2332079 | Објавен на: 14.01.2017, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


7.1 pojacalo so hdmi.Super

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач