Logo

Galaxy S4

Број на оглас: 2332101 | Објавен на: 29.12.2016, 23:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: GT-19 515 Galaxy S4

Цена: 180 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Odlicen

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Ljupco